Запрошуємо 29 червня взяти участь у майстер-класі "Нові горизонти в інсультології: лікуємо інсульт сучасно"

📊 Мозковий інсульт є серйозною проблемою здоров'я в Україні. 😔 Епідеміологія на інсульт є високою, і Україна має один з найвищих рівнів захворюваності на інсульт та смертності від нього серед країн Європи❗

📚 Ці дані свідчать про необхідність невідкладних заходів із профілактики, своєчасної діагностики та ефективного лікування гострого ішемічного інсульту.

❓ Основною причиною такої сумної статистики є те, що поза увагою лікарів залишається вплив на важливі патогенетичні ланки, такі як: ішемічний каскад з розвитком оксидативного стресу та глутаматної ексайтотоксичнсоті.

✔️ Тому, вірогідність відновлення здоров'я залежить від наданої патогенетичної терапії, яка впливатиме на усі патофізіологічні ланки гострого ішемічного інсульту (ішемічний каскад та нейрозапалення).

👉 Запрошуємо на майстер-клас "Нові горизонти в інсультології: лікуємо інсульт сучасно", який відбудеться 29 червня о 14:00 в онлайн-форматі.

На заході запланована участь провідних інсультологів та практикуючих лікарів України:

👩‍🎓Московко Сергій Петрович

👩‍🎓Лебединець Дмитро Володимирович

👩‍🎓Тончев Михайло Дмитрович

👩‍🎓Лебединець Павло Володимирович

👩‍🎓Гриниха Дмитро Юрійович

Під час заходу будуть розглянуті наступні питання:

🔵Актуальні проблеми у лікуванні пацієнтів з гострим ішемічним інсультом

🔵Можливість покращення навичок оцінки стану пацієнта та ефективності терапії по інсультних шкалах

🔵Розбір патофізіологічних ланок гострого ішемічного інсульту

🔵Сучасні методи зменшення реперфузійного ураження після проведення реканалізаційної терапії

🔵Практичні поради нейрохірурга на госпітальному етапі лікування гострого ішемічного інсульту

🔵Юридичні аспекти у наданні медичної допомоги пацієнтам з гострим ішемічним інсультом

🕐 Час проведення: 14:00 – 18:20

📋 Участь безоплатна.

❗ Реєстрація обов’язкова для отримання сертифікату*, який дає право на нарахування 10 балів БПР відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446.

🟦Швидка реєстрація

Зверніть увагу! Щоб отримати сертифікат, під час реєстрації (в т.ч. по швидкій реєстрації) слід обов’язково вказувати Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою!

🟦Переглянути або завантажити програму в PDF

Програма майстер-класу "Нові горизонти в інсультології: лікуємо інсульт сучасно"

14:00 – 14:10 Відкриття

14:10 – 14:50 КсаРеЛІ: обґрунтування та дизайн. Очікувані результати

  • Московко Сергій Петрович
  • Д.мед.н., професор, президент ГО "Українське товариство інсультної медицини", завідувач кафедри неврології та нейрохірургії ФПО Вінницького НМУ ім. М.І. Пирогова

14:50 – 16:10 Оцінка стану пацієнта та ефективності терапії з використанням шкал

  • Лебединець Дмитро Володимирович, К.мед.н., член правління ГО "Українське товариство інсультної медицини", керівник інсультного центру клінічної лікарні "Феофанія", член робочих груп МОЗ та НСЗУ
  • Лебединець Павло Володимирович, асистент кафедри неврології ХНМУ, член робочої групи НСЗУ

16:10- 16:50 Хірургічне лікування ішемічного інсульту. Практичні поради нейрохірурга щодо лікування ГІІ для неврологів

  • Тончев Михайло Дмитрович
  • К.мед.н., член правління ГО "Українське товариство інсультної медицини", завідувач нейрохірургічного відділення КП "Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського", член робочих груп МОЗ та НСЗУ

16:50- 18:00 Дискусійний клуб: юридичні аспекти у наданні медичної допомоги пацієнтам з гострим ішемічним інсультом (за участю юристів компанії ОМР, Московко С.П., Лебединця Д.В., Тончева М.Д., Лебединця П.В., Гринихи Д.Ю.)

18:00-18:20 Закриття майстер-класу. Резолюція

ЗАДАТИ ПИТАННЯ ДОПОВІДАЧУ

Телефон для довідок: 0800-400-405 (робочі години ПН - ПТ з 09:00 до 18:00) 

Умови отримання сертифікату❗

  1. Для отримання сертифіката учасника необхідно обов’язково зареєструватися, вказавши Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою, і перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються у день заходу. 
  2. Сертифікат дає право на нарахування 10 балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446. 
  3. Посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍