Анонс секцій «Пульмонологія» та «Фтизіатрія»

Вперше на Конгресі окремою секцією буде «Пульмонологія», адже ми перебуваємо в періоді пандемії SARS-COV-2 (СOVID-19), а пульмонологічні відділення перепрофільовують в опорні, в авангарді боротьби з пандемією. Саме тому 12 жовтня провідні науковці та практики поділяться власним досвідом та напрацюваннями в межах пульмонологічної секції. 

Головна тема: «Пневмонія в умовах пандемії SARS-COV-2 (СOVID-19). Експертний погляд на тактику ведення пацієнтів з пневмонією». 

Також будуть висвітлені наступні питання: 

  • Актуальні питання недостатнього контролю бронхіальної астми та ХОЗЛ.
  • Сучасні можливості покращення результатів базисної терапії бронхіальної астми та ХОЗЛ в аспекті унікального доставкового пристрою та високого комплаєнсу пацієнта.
  • Небулайзерна терапія – ексклюзивний доступ до ураженого органу при загостренні бронхообструктивних захворювань. 
  • Інгаляційна терапія – ексклюзивний доступ до ураженого органу при бронхіальній астмі та бронхообструктивному синдромі при ГРВІ в дитячому віці.

А також, через велику кількість звернень учасників, ми анонсуємо додаткову секцію «Фтизіатрія», яка відбудеться 13 жовтня. На ній експерти обговорять методи лікування важких хворих на туберкульоз; можливість знизити смертність та оптимізувати тактику лікування шляхом застосування ступінчастої терапії з використанням інфузійних протитуберкульозних препаратів. Вони розглянуть особливості проникнення протитуберкульозних препаратів у вогнища інфекції у пацієнтів з туберкульозом ЦНС та вибір фармакотерапії. 

Науковці проаналізують безпечність та ефективність порт-катетеру при проведенні інтенсивної внутрішньовенної хіміотерапії хворих на мультирезистентний туберкульоз і туберкульоз із розширеною резистентністю. Ви дізнаєтеся відповіді на запитання, як діагностувати синдроми мальабсорбції у хворих на туберкульоз. А також, чого очікувати та як діяти при туберкульозі в умовах пандемії SARS-CoV-2.

Ще не зареєструвались? Не зволікайте – ставайте учасниками вже зараз