11 грудня - майстер-клас №3 "Нирково-замісна терапія: варіанти та вибір" в рамках освітнього проєкту NephroCare Learn

📢 Дорогі колеги, запрошуємо на унікальний майстер-клас №3 "Нирково-замісна терапія: варіанти та вибір", котрий вперше детально розкриє сучасні підходи до лікування термінальних стадій ХХН.

📚 На заході розглянуть наступні теми:

✅ Проблеми вибору модальності нирково-замісної терапії. Ефективна комунікація лікаря з пацієнтом, починаючи з первинної ланки, із залученням усіх учасників мультидисциплінарної команди.

✅ Впровадження доказових практик у побудові ефективного маршруту лікування пацієнта з ХХН 4 та 5 стадії до нирково-замісної терапії – своєчасний та індивідуальний підхід, проведення переддіалізної освіти.

✅ Етапи підготовки хворого та показання для старту нирково-замісної терапії.

✅ Детально про основні методи НЗТ: гемодіаліз, перитонеальний діаліз, трансплантацію нирки.

✅ Переваги та недоліки кожного з методів НЗТ.

✅ Індивідуальний підхід для вибору оптимальної модальності та стратегії нирково-замісної терапії. Концепція PD-first.

✅ Де пацієнту отримати лікування методами нирково-замісної терапії. Національні та міжнародні галузеві стандарти надання допомоги пацієнтам з ХХН.

🎓 Модератор зустрічі – Шимова Анна Юріївна, заступник директора КНП "Київський міський центр нефрології та діалізу", кандидат медичних наук, лікар-нефролог відділення госпітальної нефрології – розгляне фокусні питання, що стосуються методів нирково-замісної терапії.

💡 Буде цікаво та корисно для:

  • Нефрологів
  • Сімейних лікарів
  • Терапевтів

👉 Зберігайте дату: 11 грудня 2024 року (середа)

🕓 Час проведення: з 16:00 до 18:00

💻 Онлайн-формат (YouTube)

📃 Захід передбачає отримання сертифікату* на нарахування 10 балів БПР

💙💛 Участь у майстер-класі безоплатна! 

❗Окрім того, в рамках заходу буде можливість поспілкуватися зі спікером та поставити йому запитання в режимі прямої трансляції.

📢 Долучайтеся до масштабного освітнього проєкту 💥 в галузі нефрології 💥 – дізнайтеся про важливе від найкращих фахівців нефрологів України!

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОБЛЕМАТИКА

🌍 Понад 850 мільйонів людей у світі мають хронічні захворювання нирок, що в 10 разів перевищує кількість хворих на цукровий діабет.

🌍 Очікується, що кількість хворих, які потребують замісної ниркової терапії, збільшиться до 5.4 мільйонів осіб у всьому світі до 2030 року через збільшення тривалості життя та поширення факторів ризику, таких як цукровий діабет і гіпертонія.

📢 Лікування хворих з використанням НЗТ становить близько 2-3% від загальних витрат на охорону здоров'я, хоча ці пацієнти складають менш ніж 1% населення.

📢 На термінальній стадії хронічної хвороби нирок (також відомій як хронічна ниркова недостатність) нирки втрачають понад 85-90% своєї функціональної здатності. Пацієнтам із термінальною стадією ХНН життєво необхідна нирково-замісна терапія.

📚 Ці дані підкреслюють важливість подальшого розвитку та доступності НЗТ, а також необхідність підвищення обізнаності щодо профілактики та раннього виявлення хронічних захворювань нирок.

📚 Підготовка пацієнта до нирково-замісної терапії є ключовим етапом для забезпечення максимально ефективного лікування при хронічній нирковій недостатності (ХНН). Вона включає низку підготовчих заходів, що дозволяють пацієнтові адаптуватися до майбутнього лікування та стилю життя, а також допомагають мінімізувати ризик ускладнень та покращити прогноз.

📚 Тому важливо знати та розуміти моделі нирково-замісної терапії всім учасникам мультидисциплінарної команди, котра опікується пацієнтом з ХХН.

ПРО ПРОЄКТ NEPHROCARE LEARN

📗 NephroCare Learn – це освітній проєкт майстер-класів, де провідні фахівці України в галузі нефрології та терапії актуалізують сучасні підходи до управління хронічною хворобою нирок, поділяться експертними стратегіями лікування ХХН.

📗 NephroCare Learn – проєкт, що має на меті об’єднати знання, досвід, зусилля сімейних лікарів та нефрологів, сприяючи обміну досвідом та впровадженню найкращих практик у лікуванні хвороб нирок.

👉 Загалом в рамках Проєкту NephroCare Learn передбачено 4 майстер-класи, присвячені детальному вивченню усіх ланок управління хронічною хворобою нирок, починаючи від постановки діагнозу і закінчуючи методами нирково-замісної терапії.

👉 За кожен захід лікар-учасник отримає сертифікат на 10 балів БПР.

📌 Нагадуємо: 

Майстер-клас №1 "Хронічна хвороба нирок. Глобальна епідемія XXI сторіччя", що відбувся 4 вересня 2024 року, був присвячений глобальному контексту розуміння нозології "Хронічна хвороба нирок", класифікації та оцінці функціонального стану нирок, факторам ризику.


Майстер-клас №2 "Пацієнт з хронічною хворобою нирок: маршрут від сімейного лікаря до нефролога", що відбувся 16 жовтня 2024 року висвітлив етапи ефективної взаємодії сімейного лікаря та нефролога в побудові комплексної програми лікування хронічної хвороби нирок від початкової стадії захворювання та до термінальних стадій.


UPDATE свої знання в нефрології з NephroCare Learn!

Обов’язкові умови отримання сертифікату*❗

1. Необхідно зареєструватися на захід (в т.ч. по швидкій реєстрації), вказавши Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою.

2. При реєстрації слід зазначати свої особисті дані – унікальні номер мобільного телефону та e-mail адресу (заборонено реєструватися декільком слухачам на один e-mail/телефон), дату народження, освіту, місце роботи та займану посаду.

3. Бути лікарем тієї спеціальності для якої проводиться захід.

4. У день заходу перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються заздалегідь в той же день (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції").

5. Пройти тестування в той же день та час, коли проводиться захід, в рамках його програми.

6. ❗Посилання на тести надсилається на e-mail адресу та Viber учасникам, які долучились до онлайн-трансляції та є лікарями тієї спеціальності, для якої проводиться захід. Прохідний рівень – не менше 80 балів.

7. Опрацювання результатів тестування та відправка сертифікату в PDF-форматі на електронну адресу учасника відбувається у продовж 7 робочих днів після заходу.

8. Сертифікати з балами видаються лише тим лікарям, які обіймають посаду "Лікар-спеціаліст". Сертифікати не видаються:

  • молодшому медичному персоналу
  • лікарям, спеціальності яких не зазначені в переліку під час реєстрації заходу БПР
  • науковим співробітникам
  • викладачам
  • доцентам
  • інтернам
  • аспірантам

9. Інформація про результати тестувань подається у вигляді звіту для Центру тестування, у такому форматі:

  • ПІБ
  • дата народження
  • електронна адреса
  • освіта
  • місце роботи
  • найменування займаної посади
  • результати тестувань

Офіційні джерела: 

* Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446.

Телефон для довідок: 0800-400-405 (робочі години ПН - ПТ з 09:00 до 18:00) 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!