Запрошуємо на міжнародну онлайн-конференцію "Life extension. Продовження молодості в менопаузі"

Запрошуємо до участі в міжнародній онлайн-конференції "Life extension. Продовження молодості в менопаузі", яка відбудеться у вівторок, 12 жовтня 2021 року.

Людство не хоче старіти і вже багато тисячоліть шукає відповідь на питання: "як продовжити молодість". Особливо це стосується жінок. Більшість жінок в перехідний період стурбовані погіршенням стану здоров’я, зниженням якості життя, розвитком супутніх серцево-судинних захворювань, метаболічного синдрому. 

Розкриті секрети збереження молодості та підвищення якості життя жінок 40+ і Ви перші, хто про це дізнається. 

🎓 Особистим досвідом поділяться провідні фахівці, які довели, що продовження молодості клітин – це реальність.

Інформація буде корисна гінекологам, ендокринологам, терапевтам, сімейним лікарям, які турбується про стан здоров’я своїх пацієнток.

Зареєструватися

За підсумками телемосту Ви отримаєте:

 • 🌏 Результати застосування інноваційної програми для продовження молодості – Ксилат-Тівортінового курсу Life extension
 • 📖 Патогенетичне підґрунтя терапії, яка стане визначною в підвищенні якості життя в менопаузі
 • 📌 Відповіді на питання довголіття
 • 🏆 Сертифікат про участь у міжнародній конференції з зазначенням кількості академічних годи

💰 Участь БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації

🌏 7 провідних міжнародних спікерів

🕒 Тривалість заходу: 3,5 години

Час початку:

 • Київ - 12:00
 • Баку, Тбілісі - 13:00
 • Ташкент, Душанбе - 14:00
 • Бішкек, Алмати - 15:00

Телеміст відкриє Татарчук Тетяна Феофанівна, д.мед.н., професор, заступник директора інституту ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. академіка А.Н. Лук'янова АМН України», завідуюча відділенням ендокринної гінекології, член-кореспондент НАМН України.

ПРОГРАМА ТЕЛЕМОСТУ (за київським часом)

12:00 - 12:10 - Відкриття телемосту

12:10 - 12:50 - КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ БОЛЬОВОГО СИНДРОМУ ПРИ АДЕНОМІОЗІ

 • Татарчук Тетяна Феофанівна, д.мед.н., професор, заступник директора інституту ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. академіка А.Н. Лук'янова АМН України», завідуюча відділенням ендокринної гінекології, член-кореспондент НАМН України

12:50 - 13:20 - ЕНДОМЕТРІОЗ СЬОГОДНІ... ПЕРСПЕКТИВИ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ КОРЕКЦІЇ

 • Захаренко Наталія Феофанівна, д.мед.н., професор, головний науковий співробітник відділення ендокринної гінекології ДУ «Інституту педіатрії акушерства і гінекології НАМН України»

13:20 - 13:50 - МЕТАБОЛІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ В МІТОХОНДРІЯХ ЯК ШЛЯХ ОМОЛОДЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ

 • Манжалій Еліна Георгіївна, анти-ейдж терапевт, гепатолог, д.м.н., президент Українського печінкового Фонду (ULF), Член Американської (AASLD) і Європейської (EASL) асоціації з вивчення захворювань печінки, Україна 

13:50 - 14:15 - СТРАТЕГІЯ LIFE EXTENSION: ОБГРУНТУВАННЯ І ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОРИСТАННЯ

 • Лахно Ігор Вікторович, д.мед.н., професор, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, кафедра акушерства та гінекології, Україна

14:15 - 14:40 - МОЖЛИВОСТІ ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ ЖІНОК МЕНОПАУЗАЛЬНОГО ТА ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОГО ВІКУ

 • Ісанбаєва Конвалія Мухамедзакіївна, к.мед.н., доцент кафедри акушерства і гінекології ЦРПКМР (Центр розвитку професійної кваліфікації медичних працівників), Узбекистан 

14:40 - 15:00 - САНАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ СЛИЗОВИХ НА ФОНІ МЕНОПАУЗАЛЬНИХ ЗМІН

 • Рожковська Наталія Миколаївна, д.мед.н., професор кафедри акушерства і гінекології №1 Одеського національного медичного університету, Україна 

15:00 - 15:20 - ЗАСТОСУВАННЯ КСИЛАТУ І ТІВОРТІНУ У ЖІНОК З ПАТОЛОГІЧНИМ КЛІМАКТЕРИЧНИМ ПЕРІОДОМ

 • Курбанова Муборак Хасанівна, д.м.н., професор, керівник гінекологічного відділу Науково-дослідного інституту акушерства, гінекології та перинатології Міністерство охорони здоров'я Республіки Таджикистану

15:20 - 15:30 - Закриття телемосту. Резолюція

Переглянути або завантажити програму в PDF

Чекаємо на Вас!

Телефон для довідок: 0800-400-405 (робочі години ПН - ПТ з 09:00 до 18:00) 

Умови отримання сертифіката❗

 • Для отримання сертифіката учасника необхідно обов’язково зареєструватися і перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber/SMS повідомлення, які відправляються у день заходу.
 • Посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку «Спам», «Реклама», «Промоакції»).

❗ Рекомендуємо підписатися на наш YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини.  

Реєструвалися на наші заходи раніше? 

Підпишіться на VIBER-ВOT «Infusiontherapy» – отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! Для початку роботи в чат-боті, надішліть будь-яке повідомлення після підписки.