Запрошуємо 4 травня на телеміст "Хвороба дрібних судин: малі судини - великі проблеми. Надай захист мозку вчасно та сучасно"

🧠 Головний мозок – це відрізок нейронної мережі, який відповідає за керування всіма функціями нашого організму. А що станеться, якщо в цій мережі виникнуть збої❓

🥴 Зазвичай основними причинами збою системи нейронної мережі "головний мозок" є масштабне ураження судин, яке погіршує якість життя пацієнта та його родичів, а також прогресує аж до судинної деменції та гострого ішемічного інсульту ⛔

❗Просимо долучитись до участі у телемості та разом з провідними фахівцями в галузі неврології удосконалити власні терапевтичні підходи до лікування пацієнтів з хворобою дрібних судин, що дозволить покращити церебральну гемодинаміку та захистити головний мозок від ушкоджень.

Під час наукового заходу будуть розглянуті наступні питання:

 • 👉 Етіологія та патогенез хвороби дрібних судин головного мозку⛔
 • 👉 Хвороба дрібних судин – захворювання лише літніх людей?!
 • 👉 Вплив захворювання дрібних судин на весь мозок🧠
 • 👉 Хронологія розвитку ХДС: симптомокомплекс в 40 років і в 70 років😬
 • 👉 Клінічні прояви цереброваскулярної патології: від когнітивних порушень до інсульту❌!
 • 👉 Терапевтичні цілі лікування пацієнтів з ХДС💊 
 • 👉 Патогенетичний вплив на кожну ланку хвороби дрібних судин🦾

Онлайн-конференція "Хвороба дрібних судин: малі судини - великі проблеми. Надай захист мозку вчасно та сучасно" пройде 4 травня 2023 (четвер) в онлайн-форматі.

🕐 Час проведення: 14:00 – 16:45

📋 Участь безоплатна

👨‍🎓 Провідні спікери: Негрич Т.І., Боженко Н.Л., Орос М.М., Тріщинська М.А., Міщенко Т.С.

❗Реєстрація обов’язкова для отримання сертифікату*, який дає право на нарахування 5 балів БПР відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446.

Зареєструватися

Зверніть увагу! Щоб отримати сертифікат, під час реєстрації (в т.ч. по швидкій реєстрації) слід обов’язково вказувати Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою!

ПРОГРАМА:

14:00 – 14:10 Відкриття телемосту

14:10 – 14:40 Хронічна хвороба дрібних судин: ішемія атакує зі старту захворювання, основні патофізіологічні ланки розвитку хвороби

 • Негрич Тетяна Іванівна
 • Д.мед.н., професорка, завідувачка кафедри неврології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького (Львів)

14:40 – 15:10 Хвороба дрібних судини – хвороба не одного дня: як змінюється функція ЦНС з віком та в часі?! 

 • Боженко Наталя Леонідівна
 • К.мед.н., доцент кафедри неврології Львівського державного медичного університету, заступник завідувача кафедри з лікувальної роботи, лікар невролог вищої категорії (Львів)

15:10 – 15:40 Динаміка мозку: синаптичні сплески та їх роль у нейропластичності

 • Орос Михайло Михайлович
 • Д.мед.н., професор, завідуючий кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії ДВНЗ "УжНУ" (Ужгород)

15:40 – 16:10 Корекція когнітивних порушень у пацієнтів із хворобою дрібних судин: патогенетична схема "RELATIVE"

 • Тріщинська Марина Анатоліївна
 • Д.мед.н., професорка кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного університету охорони здоров`я України ім. П.Л. Шупика (Київ)

16:10-16:40 Хвороба малих судин головного мозку – предиктор розвитку інсульту та деменції

 • Міщенко Тамара Сергіївна
 • Невролог, д.мед.н., професор, заслужений діяч науки та техніки України, завідувачка кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології ХНУ ім. В.Н. Каразіна, головний науковий співробітник ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології АМН України (Харків)

16:30 – 16:45 Закриття телемосту. Резолюція

Переглянути або завантажити програму в PDF

ЗАДАТИ ПИТАННЯ ДОПОВІДАЧУ

Телефон для довідок: 0800-400-405 (робочі години ПН - ПТ з 09:00 до 18:00) 

Умови отримання сертифікату❗

 1. Для отримання сертифіката учасника необхідно обов’язково зареєструватися, вказавши Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою, і перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються у день заходу. 
 2. Сертифікат дає право на нарахування 5 балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446. 
 3. Посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍