Запрошуємо 3 листопада на науково-практичну конференцію з міжнародною участю "Мечниковські читання – 2023"

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю "Мечниковські читання – 2023" до 100-річчя кафедри Інфекційних хвороб Харківського національного медичного університету, яка буде вперше проходи на онлайн-майданчику "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії".

⛔ Під час конференції будуть розглянуті медичні проблеми, пов'язані з інфекційними хворобами в Україні, які є досить серйозними і потребують належної уваги та рішень:

↘️ Антибіотикорезистентність. Збільшення резистентності бактерій до антибіотиків є серйозною загрозою для глобального здоров'я. 

↘️ COVID-19 – загрозливе захворювання, яке призвело до мільйонів інфікувань та великої кількості смертей не тільки по Україні, а й по всьому світу.

↘️ Висока поширеність респіраторних інфекцій. Грип та ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції) є дуже поширеними, що призводить до значного навантаження на медичну систему.

↘️ ВІЛ-інфекція/СНІД продовжують бути серйозною проблемою здоров'я в Україні, і робота з профілактики, діагностики та лікування є надважливою.

↘️ Гепатити. Епідеміологія на гепатит С протягом останніх років лише зростає, що в свою чергу потребує надвисокої уваги.

↘️ Нейроінфекції; особливо небезпечні інфекції; паразитарні інвазії; TORCH-інфекції.

↘️ Недостатність вакцинації. Низький рівень вакцинації деяких інфекцій може сприяти поширенню захворювань.

↘️ Епідеміологічна ситуація. Поява нових інфекційних захворювань або збільшення кількості випадків деяких захворювань може створити епідемії та потенційні загрози пандемій.

↘️ Недостатня освіта та інформованість. Недостатнє розуміння громадськістю про інфекційні захворювання, їх передавання та заходи профілактики може призвести до поширення хвороб.

📅 Проведення заходу заплановано на 3 листопада (п’ятниця) 2023 року в онлайн-форматі.

❗Сертифікат учасника, який дає право на нарахування 15 балів БПР за умови участі у майстер-класі відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446.

📋 Участь безоплатна

Швидка реєстрація

🟦 Програма на етапі наповнення


✔️ Кращі три оригінальних статті за результатами конкурсу будуть опубліковані у науковому фаховому журналі "Інфекційні хвороби" (№3, 2023 рік) безоплатно, ще 7 статей – з 50% знижкою.

▶️ Кожен учасник має можливість подати тези для статті. 

Ознайомтесь із вимогами щодо подачі тез:

 • формат – doc, шрифт – Times New Roman (український, англійський), розмір 14 пт, звичайний;
 • міжрядковий інтервал – 1,5;
 • розміщення переносів – автоматично.

Повідомлення повинне розташовуватися на одній-двох сторінках формату А4. Поля – 2,0 см з усіх боків. Структура повідомлення стандартна (назва повідомлення великими літерами, автори повідомлення – прізвище, потім ініціали напівжирним шрифтом); організація, місто й країна, де виконано дослідження; мета роботи; матеріали та методи; результати; висновки звичайним шрифтом.

Тези будуть перевірені програмою "Антиплагіат". Всі оригінальні, оплачені й вчасно надіслані тези будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів без коректорського виправлення. Автори опублікованих тез 

отримають електронний збірник матеріалів конференції. Тези для публікації та підтвердження оплати надсилати електронною поштою на адресу mechnikov.readings@gmail.com. Підтвердження про одержання тез буде надіслано Оргкомітетом електронною поштою.

Вартість публікації тез – 150 гривень. 

Реквізити для оплати публікації тез:

 • Код ЄДРПОУ 33899444
 • Одержувач: Благодійна організація "Харківський благодійний фонд "Благо"
 • Р/р UA263204780000026009924424248
 • Призначення платежу: "Благодійний внесок"

👉 Лекції, майстер-клас, доповіді за результатами досліджень, стендові доповіді провідних спікерів України та іноземних фахівців

Переглянути або завантажити програму в PDF

ЗАДАТИ ПИТАННЯ ДОПОВІДАЧУ

У разі виникнення запитань звертайтеся на електронну пошту: info@infusiontherapy.org

Гаряча лінія Конгресу працює лише напередодні, в день та наступний день після заходу: 0800-400-405

Обов’язкові умови отримання сертифікату*❗

 1. Необхідно зареєструватися на захід (в т.ч. по швидкій реєстрації), вказавши Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою.
 2. У день заходу перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються в той же день.
 3. Пройти тестування. Посилання на тест надається під час заходу та додатково надсилається на e-mail адресу учасникам, які долучились до онлайн-трансляції. Прохідний рівень – не менше 85 балів.
 4. Після опрацювання результатів тестування посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

* Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446.

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍