Запрошуємо 24 квітня на онлайн-конференцію "Живі рішення в лікуванні. Терапія МСК і екзосомами"

Настав час отримати новий терапевтичний гайд! Станьте учасником Мультидисциплінарної науково-практичної конференції "Живі рішення в лікуванні. Терапія МСК і екзосомами" (МСК – мезенхімальні стовбурові клітини).

📌 Дата: 24 квітня 2024 р. (середа)
🕚  Початок: 11:00
🌐 Формат: Онлайн
✅ Вартість: безоплатно

📑 ПРОГРАМА НА ЕТАПІ ФОРМУВАННЯ

Здається, що медицина на піку свого розвитку, коли технології XXI століття дають змогу "прочитати" ДНК будь-якої конкретної людини, друкуються препарати на 3D принтері, знайдені рішення для подолання епідемій та пандемій.

Інновації в галузі медицини можуть бути дуже складними, але бувають і такими ж простими, як обмін інформацією між лікарями та пацієнтами. 

Чи знали Ви, що вирішити деякі складні клінічні випадки можна завдяки лікам, які живуть всередині кожного, а саме стовбуровим клітинам? 

Довгоочікувана тема, яка викликає багато дискусій і запитань - терапія стовбуровими клітинами та екзосомами. Для кого, як працює, що очікувати, кому довіряти? 

Не пропустіть цю унікальну можливість, щоб дізнатися про передові технології та їх практичне застосування в медицині від світових та українських експертів.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Серед Ваших колег, друзів або знайомих є ті, кому буде цікава тематика заходу. Запросіть їх на конференцію. Будемо Вам дуже вдячні ❤

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍