Запрошуємо 22-го січня на онлайн-конференцію для фармацевтів "Фарм-Фундація" (ОНОВЛЕНО)

Авіцена та Гіппократ точно не товаришували, бо жили в різні часи, проте з давніх-давен, як і сьогодні, у фокусі знаходиться пацієнт та його головна земна цінність – життя.

У нелегкий для всього світу час працівники фармацевтичної галузі приймають виклик та залишаються на передовій в боротьбі людства за збереження здоров’я 💪

Фарм-Фундація – це проектна онлайн-конференція націлена на розвиток та ефективну взаємодію в тріаді «Лікар – Пацієнт – Фармацевт». Фахівці практичної фармації, клініцисти, провідні спеціалісти аптечної галузі з фокусом на сучасні тренди, інновації, нові підходи до лікування та профілактики – все це на першій онлайн-конференції на перехресті спеціальностей «Фарм-Фундація».

 • СЕКЦІЯ 1 – АДАПТИВНІСТЬ, ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА ІНШІ ТРЕНДИ ФАРМАЦІЇ У 2022
 • СЕКЦІЯ 2 – РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛІКУЙ РЕСПІРАТОРНО
 • СЕКЦІЯ 3 – КУРС НА ВІДНОВЛЕННЯ

Обов’язково долучайтесь!

📌 Дата: 22 січня, субота.

🕙 Час проведення: з 10:00 до 14:30.

Сертифікат для провізорів та фармацевтів (від інституту підвищення кваліфікації спеціалістів Національного фармацевтичного університету)

❓ У Вас буде можливість задавати питання спікерам!

🔥 Понад 5 годин цікавого та мега корисного контенту

💰 Участь безоплатна

👥 Щоб взяти участь у масштабному заході потрібно обов’язково зареєструватися.

Зареєструватися

Організатор телемосту:

 • Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів Національного фармацевтичного університету

Програма (оновлена 19.01.2022 р.):

 • 10.00 – 10.20 – СУЧАСНІ ЗМІНИ У ПІСЛЯДИПЛОМНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ ОСВІТІ (Галій Лариса Віталіївна, д.фарм.н., професор, директор Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів Національного фармацевтичного університету)
 • 10.20 – 10.40 – ЯК ЗМІНИТЬСЯ КЛІЄНТ АПТЕКИ У 2022, ДО ЧОГО ВАРТО БУТИ ГОТОВИМ (Горніцький Сергій Леонідович, комерційний директор аптечної мережі «Фармастор»)
 • 10.40 – 11.00 – ФАРМОПІКА. ПАНДЕМІЧНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ (Звольський Андрій Михайлович, керівник відділу навчання аптечної мережі «Подорожник»)
 • 11.00 – 11.20 – МОТИВАЦІЯ ВНУТРІШНЬОГО КЛІЄНТА АПТЕЧНОЇ МЕРЕЖІ (Кузьменко Юлія Сергіївна, HR director аптечної мережі «Аптека Низьких Цін»)
 • 11.30 – 12.00 – АДРЕСНА ДОСТАВКА ЛІКІВ (Гашинова Катерина Юріївна, д.м.н., професор, завідуюча кафедри професійних хвороб та клінічної імунології Дніпровського державного медичного університету)
 • 12.00 – 12.30 – ЯК ПІДВИЩИТИ ЯКІСТЬ ЖИТТЯ З АЛЕРГІЧНИМ РИНІТОМ? (Зайков Сергій Вікторович, професор кафедри фтизіатрії та пульмонології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика, президент ААУ, м. Київ)
 • 12.30 – 13.00 – СТАРА ДОБРА ПРОФІЛАКТИКА, АБО ЧИМ МИ НЕДБАЛО НЕХТУЄМО (Хайтович Микола Валентинович, д.м.н., професор, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ)
 • 13.00 – 13.30 – НОВИЙ КЛІЄНТ АПТЕКИ – ПОСТКОВІДНИЙ ДАЛЕКОБІЙНИК (Галушко Олександр Анатолійович, д.м.н., професор, лікар-анестезіолог, професор кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика)
 • 13.30 – 14.00 – РЕСПІРАТОРНА ЦИТОПРОТЕКЦІЯ ЯК СУЧАСНА МОЖЛИВІСТЬ ТЕРАПІЇ ГРВІ (Колоскова Олена Костянтинівна, д.м.н., професор, завідувачка кафедри педіатрії та інфекційних дитячих хвороб Буковинського державного медичного університету)
 • 14.00 – 14.30 – ТУРБОТА ПРО ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я (Щербак Марія Олександрівна, к.м.н., старший науковий співробітник відділу сексології та андрології ДУ «Інститут урології НАМН України», лікар акушер-гінеколог, сексопатолог)
 • 14.30 – 14.40 – Закриття конференції. Резолюція.

Переглянути або завантажити програму в PDF

Телефон для довідок: 0800-400-405 (робочі години ПН-ПТ з 09:00 до 18:00) 

Умови отримання сертифікату❗

 1. Для отримання сертифіката учасника необхідно обов’язково зареєструватися і перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються у день заходу. 
 2. Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446. 
 3. Посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше? 

Підпишіться на VIBER-ВOT "Infusiontherapy" – отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! Для початку роботи в чат-боті, надішліть будь-яке повідомлення після підписки.

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍