Запрошуємо 25 лютого на онлайн-конференцію для фармацевтів ФАРМ-ФУНДАЦІЯ 3.0!

Навіть якщо здається, що життя зупинилося - це не може тривати вічно! Спочатку пандемія і локдаун, потім війна, обстріли, повітряні тривоги. Як би складно не було, які б темні часи нам не довелось пережити, за ними завжди наступає світанок нового дня!

Життя триває, і нам потрібно далі розвиватися і вдосконалюватись, адже у фармацевтів - свій фронт! Тому запрошуємо Вас взяти участь у третій онлайн-конференції на перехресті спеціальностей - “Фарм-Фундація ІІІ”, яка відбудеться вже 25 лютого 2023 року (субота) о 11:00.

Згідно Ваших побажань ми підготували спеціальну тему про правову відповідальність фармацевта в аптеці. Буде цікаво! Провідні спеціалісти фармацевтичної та медичної галузей, фармацевти-відеоблогери, а також, тренер по щастю розкажуть як ефективно взаємодіяти, розвиватися, бути в тренді та де шукати енергію! Ну а ще, як зазвичай, буде розіграш подарунків!

Третя, неймовірно крута онлайн-конференція “Фарм-Фундація ІІІ” оголошує старт реєстрації! Й надалі ваша участь безкоштовна!

На конференції Ви дізнаєтесь про:

 • Яку правову відповідальність несуть фармацевти?
 • Як не “втратити” себе і де шукати енергію?
 • Розширення програми реімбурсації: нові можливості контролю астми та ХОЗЛ.
 • Рецепт на антибіотики - бюрократія чи необхідність?
 • Ліки, та з чим їх їсти. Поради клінічного фармаколога.
 • Турбота про жіноче здоров’я.
 • Відеоблог у TikTok: фармацевти в тренді!

Удосконалюйте свої професійні знання в компанії професіоналів:

 1. Ліана Унгурян - Декан фармацевтичного факультету Одеського національного медичного університету, професор
 2. Алла Іванець - PR-менеджер аптечного холдингу АНЦ
 3. Катерина Гашинова - д.м.н., професор, завідуюча кафедри професійних хвороб та клінічної імунології Дніпровського державного медичного університету
 4. Тамара Березна - к.м.н., доцент кафедри дитячих хвороб ПО Івано-Франківського національного медичного університету
 5. Микола Хайтович - д.м.н., професор, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ
 6. Віра Авдєєва - гінеколог-ендокринолог вищої категорії

Обов’язково долучайтесь!

ФАРМ-ФУНДАЦІЯ ІІІ відбудеться:

 • Субота, 25 лютого, онлайн-формат
 • Час проведення: з 11:00 до 15:00.

🔥 Участь безоплатна

❓ У Вас буде можливість задавати питання спікерам!

👥 Щоб взяти участь у масштабному заході потрібно обов’язково зареєструватися. 

Зареєструватися

Програма:

11.00 - 11.30 - ПРАВОВА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ В АПТЕЦІ (Унгурян Ліана - професор Декан фармацевтичного факультету Одеського національного медичного університету)

11.30 - 12.00 - ЯК ДІЯТИ, ЩОБ НЕ ВТРАТИТИ ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я В УМОВАХ ВІЙНИ (Наталія Холоденко - Психолог, кандидат філософських наук, тренер особистісного зростання)

12.00 - 12.30 - ВІДЕОБЛОГ У TIKTOK: ФАРМАЦЕВТИ В ТРЕНДІ (Алла Іванець - PR-менеджер аптечного холдингу АНЦ)

12.30 - 13.00 - РОЗШИРЕННЯ ПРОГРАМИ РЕІМБУРСАЦІЇ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ КОНТРОЛЮ АСТМИ ТА ХОЗЛ (Катерина Гашинова - д.м.н., професор, завідуюча кафедри професійних хвороб та клінічної імунології Дніпровського державного медичного університету) 

13.00 - 13.30 - РЕЦЕПТ НА АНТИБІОТИКИ - БЮРОКРАТІЯ ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ? (Тамара Березна - к.м.н., доцент кафедри дитячих хвороб ПО Івано-Франківського національного медичного університету) 

13.30 - 14.00 - ЛІКИ, ТА З ЧИМ ЇХ ЇСТИ. ПОРАДИ КЛІНІЧНОГО ФАРМАКОЛОГА (Хайтович Микола Валентинович - д.м.н., професор, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ)

14.00 - 14.30 - ЗНОВУ МОЛОЧНИЦЯ?! ПРИЧИНИ РЕЦИДИВУЮЧОГО КАНДИДОЗУ (Віра Авдєєва - гінеколог-ендокринолог вищої категорії)

14.30 - 15.00 - ЗАКРИТТЯ ТЕЛЕМОСТУ. РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ!

Переглянути або завантажити програму в PDF

ЗАДАТИ ПИТАННЯ ДОПОВІДАЧУ

КАРТКА ЗАХОДУ (наукова конференція, науково-практична конференція, конгрес, з'їзд, симпозіум) БПР медичних та фармацевтичних працівників.

Телефон для довідок: 0800-400-405 (робочі години ПН - ПТ з 09:00 до 18:00) 

Умови отримання сертифікату❗

 1. Для отримання сертифіката учасника необхідно обов’язково зареєструватися і перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються у день заходу. 
 2. Посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше? 

Підпишіться на VIBER-ВOT "Infusiontherapy" – отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! Для початку роботи в чат-боті, надішліть будь-яке повідомлення після підписки. 

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍