Відеозапис телемосту «Менеджмент інсульту: що нового?»

Всі відеозаписи доповідей з телемосту «Менеджмент інсульту: що нового? Консультація юристів у прямому етері» вже доступні до перегляду на офіційному YouTube-каналі Конгресу з інфузійної терапії. Нагадаємо, що він пройшов минулого тижня і зібрав понад 7 000 лікарів різних спеціальностей, а саме: неврологів, анестезіологів, сімейних лікарів, терапевтів, реаніматологів та ін.

Зверніть увагу! Сертифікат за участь у телемості буде надісланий протягом цього тижня на електронну пошту, яка була зазначена при реєстрації, всім учасникам, що переглядали трансляцію у день заходу. Сертифікат надає право на отримання 5 балів БПР згідно наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446.

Відеозапис усього телемосту (для зручності використовуйте таймкоди, які додані в описі до відео):


Оберіть одну з тематичних доповідей, яку бажаєте переглянути:

Блок «Менеджмент інсульту: що нового?»

🎬 Проміжні результати дослідження СТІКс (Супутня Терапія Інсульту Ксавроном) - відкритого багатоцентрового дослідження «випадок-контроль» // 🎓 Московко Сергій Петрович, д.мед.н., професор (Вінниця)

🎬 Критерії оцінки стану пацієнта з гострим мозковим інсультом. Інсультні шкали // 🎓 Лебединець Дмитро Володимирович, к.мед.н. (Харків)

Блок «СOVID-19. Post-COVID. У фокусі неврологічні ускладнення»

🎬 Нейроінвазії при коронавірусній інфекції: патогенез і перспективи лікування // 🎓 Лоскутов Олег Анатолійович, д.мед.н., професор (Київ)

🎬 Астенічний синдром у постковідного пацієнта // 🎓 Галушко Олександр Анатолійович, д.м.н. (Київ)

Блок «Юридичні поради практикуючому лікарю у питаннях лікування інсульту»

🎬 Права та обов'язки лікаря та пацієнта // 🎓 Галицький Ігор Володимирович - К.ю.н., старший юрист ОМП, адвокат

🎬 Призначення лікарських засобів та контроль якості медичної допомоги // 🎓 Червєнкова Марина Георгіївна - Старший юрист ЮФ ОМП

🎬 Консультація юристів у прямому етері: захист практикуючого лікаря в умовах реформи НСЗУ. Відповіді на питання

🎬 Підведення підсумків телемосту. Зачитування резолюції

Реєструвалися на наші заходи раніше?
Підпишіться на VIBER-ВOT «Infusiontherapy» – отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! Для початку роботи в чат-боті, надішліть будь-яке повідомлення після підписки.