Відео всіх доповідей з онлайн-телемосту "Хвороба дрібних судин: малі судини - великі проблеми. Надай захист мозку вчасно та сучасно"

Всі відеозаписи доповідей з онлайн-телемосту "Хвороба дрібних судин: малі судини - великі проблеми. Надай захист мозку вчасно та сучасно", який відбувся 4-го травня 2023 р., вже доступні до перегляду на офіційному YouTube-каналі Конгресу з інфузійної терапії.

🎬 Відеозапис усього телемосту (для зручності використовуйте таймкоди, які додані в описі до відео):


Або ж оберіть одну з доповідей, яку не встигли переглянути 👇

🎬 Хронічна хвороба дрібних судин: ішемія атакує зі старту захворювання, основні патофізіологічні ланки розвитку хвороби

  • Негрич Тетяна Іванівна
  • Д.мед.н., професорка, завідувачка кафедри неврології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького (Львів)


🎬 Хвороба дрібних судини – хвороба не одного дня: як змінюється функція ЦНС з віком та в часі?! 

  • Боженко Наталя Леонідівна
  • К.мед.н., доцент кафедри неврології Львівського державного медичного університету, заступник завідувача кафедри з лікувальної роботи, лікар невролог вищої категорії (Львів)


🎬 Динаміка мозку: синаптичні сплески та їх роль у нейропластичності

  • Орос Михайло Михайлович
  • Д.мед.н., професор, завідуючий кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії ДВНЗ "УжНУ" (Ужгород)


🎬 Корекція когнітивних порушень у пацієнтів із хворобою дрібних судин: патогенетична схема "RELATIVE"

  • Тріщинська Марина Анатоліївна
  • Д.мед.н., професорка кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного університету охорони здоров`я України ім. П.Л. Шупика (Київ)


🎬 Хвороба малих судин головного мозку – предиктор розвитку інсульту та деменції

  • Міщенко Тамара Сергіївна
  • Невролог, д.мед.н., професор, заслужений діяч науки та техніки України, завідувачка кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології ХНУ ім. В.Н. Каразіна, головний науковий співробітник ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології АМН України (Харків)


🎬 Підведення підсумків телемосту. Зачитування резолюції


❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍