Відео всіх доповідей з онлайн-конференції для фармацевтів "Фарм-Фундація 3.0"

Всі відеозаписи доповідей з онлайн-телемосту "Фарм-Фундація 3.0", який відбувся 25-го лютого 2023 р., вже доступні до перегляду на офіційному YouTube-каналі Конгресу з інфузійної терапії.

🎬 Відеозапис усього телемосту (для зручності використовуйте таймкоди, які додані в описі до відео):


Або ж оберіть одну з доповідей, яку не встигли переглянути 👇

🎬 ПРАВОВА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ В АПТЕЦІ (Унгурян Ліана - професор Декан фармацевтичного факультету Одеського національного медичного університету)


🎬 ЯК ДІЯТИ, ЩОБ НЕ ВТРАТИТИ ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я В УМОВАХ ВІЙНИ (Наталія Холоденко - Психолог, кандидат філософських наук, тренер особистісного зростання)


🎬 ВІДЕОБЛОГ У TIKTOK: ФАРМАЦЕВТИ В ТРЕНДІ (Алла Іванець - PR-менеджер аптечного холдингу АНЦ)


🎬 РОЗШИРЕННЯ ПРОГРАМИ РЕІМБУРСАЦІЇ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ КОНТРОЛЮ АСТМИ ТА ХОЗЛ (Катерина Гашинова - д.м.н., професор, завідуюча кафедри професійних хвороб та клінічної імунології Дніпровського державного медичного університету) 


🎬 РЕЦЕПТ НА АНТИБІОТИКИ - БЮРОКРАТІЯ ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ? (Тамара Березна - к.м.н., доцент кафедри дитячих хвороб ПО Івано-Франківського національного медичного університету) 


🎬 ЛІКИ, ТА З ЧИМ ЇХ ЇСТИ. ПОРАДИ КЛІНІЧНОГО ФАРМАКОЛОГА (Хайтович Микола Валентинович - д.м.н., професор, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ)


🎬 ЗНОВУ МОЛОЧНИЦЯ?! ПРИЧИНИ РЕЦИДИВУЮЧОГО КАНДИДОЗУ (Віра Авдєєва - гінеколог-ендокринолог вищої категорії)


❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше? 

Підпишіться на VIBER-ВOT "Infusiontherapy" – отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! Для початку роботи в чат-боті, надішліть будь-яке повідомлення після підписки. 

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍