Важливо! Платформа «Міжнародний конгрес з інфузійної терапії» внесена до реєстру провайдерів БПР України

У липні 2022 року платформа «Міжнародний конгрес з інфузійної терапії» була внесена до реєстру провайдерів системи безперервного професійного розвитку (БПР) працівників охорони здоров’я в Україні. Наш код у реєстрі – 1208.

Ми реєструємо всі наші заплановані освітні заходи, як правило, на найближчі 1-2 місяці. Анонси всіх подій, які проводить наша платформа та які внесені у реєстр, публікуємо на даному сайті в розділі «Новини» та «Архів».

Провайдер БПР – платформа «Міжнародний конгрес з інфузійної терапії» – проводить постійне навчання та удосконалення навичок медичних працівників у рамках своїх освітніх заходів в онлайн та офлайн форматах. В тому числі й масштабний Міжнародний конгрес з інфузійної терапії – найбільший мультидисциплінарний конгрес, присвячений питанням інфузійної терапії в усіх сферах медицини. З 2008 року конгрес проходить в Україні кожні 4 роки, залучаючи спікерів та учасників з різних країн світу.

Починаючи з кінця 2020 року платформа «Міжнародний конгрес з інфузійної терапії» регулярно проводить конференції для лікарів різноманітних спеціальностей, фармацевтів, провізорів в онлайн форматі.

Інформація про нарахування балів БПР

Нагадаємо, що з 1 січня 2022 р. стала чинною Постанова Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. за №725 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників».

Згідно до її вимог, були внесені зміни в систему БПР, систему нарахування балів за участь у заходах БПР.

  • Власник Системи БПР та всіх внесених до неї даних – Міністерство Охорони Здоров’я України.
  • Адміністратор Системи БПР – ДО «Центр тестування» МОЗ України.

Заходи з БПР (науково-практичні конференції, майстер-класи, фахові школи та ін.), які передбачають отримання балів БПР, мають проводитися лише провайдером і обов’язково бути внесеними до Реєстру.

Нарахуванню балів за участь у заходах БПР передує оцінювання організаторами заходу набутих знань, компетентностей та практичних навичок працівників сфери охорони здоров’я, яке проводиться під час заходу БПР.

Документи по реєстрації платформи Інфузійного Конгресу провайдером БПР:

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше? 

Підпишіться на VIBER-ВOT "Infusiontherapy" – отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! Для початку роботи в чат-боті, надішліть будь-яке повідомлення після підписки.

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍