ТОП-3 доповіді з акушерської секції Міжнародного конгресу з інфузійної терапії 2020

В межах секції акушерства та гінекології Міжнародного конгресу з інфузійної терапії, який відбувся 12-13 жовтня 2020 року онлайн, було піднято низку складних питань. Якщо у вас не було можливості доєднатися до цієї визначної події, ми подбали і зберегли для Вас найцікавіші моменти! Перегляньте у записі ТОП-3 доповіді.

💡 1 місце

Кожна жінка при надії мріє про народження здорового малюка. Часом на шляху до здійснення мрії постають плацентарні синдроми і ЗВУР. Дізнайтеся з доповіді про роль оксиду азоту при акушерській патології з позиції доказової медицини.

Тівортін, як донатор оксиду азоту, сприяє вчасній гестаційній перебудові спіральних артерії, допомагає покращити плацентарний кровотік і знижує ризик розвитку прееклампсії.

☕ Щоб перегляд був зручним і приємним, ми розділили відео на блоки – таймкоди (дивіться опис до відео).

Якщо сподобалось, ставте 👍 і підписуйтесь на канал Інфузійного конгресу.


🛡 2 місце

Як попередити важкий вплив анемії на перебіг вагітності та здоров’я дитини у своїй доповіді розкрив засновник перинатального Цюріхського інституту, який очолює Академію крові та безпосередньо розробляє протоколи та рекомендації лікування жінок з анемією.

Він акцентував у своїй доповіді на:

Суфер – це в/в тривалентний залізо-сахарозний комплекс для швидкого і безпечного відновлення гемоглобіну у вагітних жінок.

☕ Приємного перегляду. Про розділи (таймкоди) у відео Ви вже знаєте 🙂


⚖ 3 місце

Доповідь, під час якої ми отримали найбільше запитань.

🤰 Є в акушерстві безумовна клінічна ситуація, яка вимагає санації пологових шляхів, це – передчасний розрив плодових оболонок 💥 з тривалим безводним періодом.

💬 Про особливості алгоритму дій лікаря, тактику ведення породіллі з ПРНО та переваги Декасану перед хлорвмісними антисептиками, дізнайтесь з доповіді.

🎥 Перегляньте повне відео або цікавий саме для Вас розділ:


З відеозаписами усіх доповідей секції Акушерства та Гінекологія можна ознайомитися за посиланнями: українською мовою || російською мовою

Реєструвалися на наші заходи раніше? 

Підпишіться на VIBER-ВOT «Infusiontherapy» – отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! Для початку роботи в чат-боті, надішліть будь-яке повідомлення після підписки.