Запрошуємо 28 березня на онлайн-конференцію "Захисти нейроваскулярний юніт у пацієнтів з ЧМТ – візьми курс на відновлення!"

🤕 ЧМТ є однією із найбільших проблем сучасної України 🧠 Черепно-мозкова травма (ЧМТ) – процес, який призводить до травматизації усіх структур мозку та несе за собою незворотні зміни у функціонуванні головного мозку.

📈 В Україні внаслідок повномасштабного вторгнення кількість діагностованих пацієнтів з ЧМТ зросла від 100 000 до 240 000 потерпілих і статистика тільки продовжує рости.

‼️ Наслідки ЧМТ провокують низьку якість життя та інвалідизацію молодих працездатних людей.

👉 Основна задача лікарів подбати про пацієнтів з черепно-мозковою травмою, як цивільних так і наших захисників та захисниць 💙💛!

Щоб дізнатись яким чином ми можемо зменшити відсоток наслідків після ЧМТ, запрошуємо взяти участь у науковому заході, під час проведення якого, обговоримо основні аспекти нозології ЧМТ:

 • ✅ Чому ЧМТ – не ізольована подія та проявляє себе по різному на усіх етапах розвитку?
 • ✅ Для чого нам захищати НВЮ при ЧМТ?
 • ✅ Методики лікування ЧМТ в Україні та світі
 • ✅ Резерви у лікуванні ЧМТ
 • ✅ Патогенетичний підхід терапії ЧМТ
 • ✅ Клінічний досвід, поради практикуючих лікарів, набуті терапевтичні звички провідних лікарів України
 • ✅ Мінно-вибухова травма, постконтузійний синдром та ЧМТ – взаємопов’язані процеси у час війни, які потребують відповідного рішення


Онлайн-конференція "Захисти нейроваскулярний юніт у пацієнтів з ЧМТ – візьми курс на відновлення!" проводитиметься 28.03.2023 р. (вівторок) о 13:00 в онлайн-форматі.

🕐 Час проведення: 13:00 – 15:45

📋 Участь безоплатна.

❗ Реєстрація обов’язкова для отримання сертифікату*, який дає право на нарахування 5 балів БПР відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446.

Зареєструватися

Переглянути або завантажити програму в PDF

ЗАДАТИ ПИТАННЯ ДОПОВІДАЧУ

ПРОГРАМА

13:00 – 13:10 Відкриття телемосту

13:10 – 13:40 Захист нейроваскулярного юніту у пацієнтів з ЧМТ – єдиний підхід до здоров’я мозку. Досвід лікаря-практика

 • Селюк Ольга Вікторівна
 • Лікар-невропатолог, старший викладач кафедри військової загальної практики – сімейної медицини Української військово-медичної академії, підполковник медичної служби (Київ)

13:40 – 14:10 Хронологія розвитку черепно-мозкової травми: важливі аспекти надання медичної допомоги від старту лікування до реабілітації. Практичні порада лікаря ВРІТ

 • Кобеляцький Юрій Юрійович
 • Д.мед.н., професор, завідувач кафедрою анестезіології та інтенсивної терапії Дніпровського державного медичного університету (Дніпро)

14:10 – 14:40 Захист мозку при бойових травматичних пошкодженнях

 • Дзяк Людмила Антонівна
 • Член-кореспондент НАМН України, професор, завідувач кафедри неврології та нейрохірургії Дніпровського державного медичного університету (Дніпро)

14:40 – 15:00 Застосування патогенетичної схеми лікування ЧМТ: огляд клінічних випадків

 • Шкробот Світлана Іванівна
 • Д.мед.н., завідувач кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології Тернопільського національного медичного університету (Тернопіль)

15:00 – 15:30 ЧМТ – не ізольована подія, а стан, що розвивається в декілька етапів: ключові аспекти реабілітації пацієнтів. Огляд клінічних випадків

 • Капітанчук Ірина Володимирівна
 • Завідувач неврологічним відділенням, лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з фізичної та реабілітаційної медицини, а також з рефлексотерапії (Вінниця)

15:30 – 15:45 Закриття телемосту. Резолюція

КАРТКА ЗАХОДУ (наукова конференція, науково-практична конференція, конгрес, з'їзд, симпозіум) БПР медичних та фармацевтичних працівників.

Телефон для довідок: 0800-400-405 (робочі години ПН - ПТ з 09:00 до 18:00) 

Умови отримання сертифікату❗

 1. Для отримання сертифіката учасника необхідно обов’язково зареєструватися і перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються у день заходу. 
 2. Сертифікат дає право на нарахування 5 балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446. 
 3. Посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше? 

Підпишіться на VIBER-ВOT "Infusiontherapy" – отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! Для початку роботи в чат-боті, надішліть будь-яке повідомлення після підписки. 

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍