Особистий кабінет учасника конгресу – створіть свою власну програму! (покрокова інструкція)

Тепер Ви обираєте що дивитись! Саме так, адже в особистому кабінеті учасника Конгресу можна сформувати свою персоніфіковану програму доповідей на 2 дні.

Хочете завчасно підготуватися до Конгресу? Ось прості рекомендації!

 1. Якщо Ви ще не зареєструвалися, зробіть це
 2. Авторизуйтесь в особистому кабінеті *
 3. Пройдіть коротке навчання щодо використання кабінету (воно є обов’язковим)
 4. Ознайомтеся з доповідями по 9 секціях у вкладці «Програма конгресу», використовуючи фільтри за темами та днями (12 та 13 жовтня, Стендові доповіді)
 5. Створіть власний розклад, додаючи цікаві Вам доповіді та вікторини (вони з’являться у вкладці «Мій розклад». Ви також можете додати одразу всі доповіді обраної секції)
 6. Приєднайтесь до чат-боту Конгресу

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ЦЕ ВІДЕО ПЕРЕД КОНГРЕСОМ


Обов’язково зверніть увагу!

 • Офіційне відкриття та закриття Конгресу вже додані до Вашої персональної програми
 • 12 та 13 жовтня дивіться трансляції обраних доповідей у вкладці «Мій розклад»
 • Особистий кабінет має українську та російську версії. Всі доповіді Ви зможете переглянути українською або російською мовами
 • Доповіді іноземних спікерів будуть представлені мовою оригіналу з українськими титрами, а також українською та російською мовами
 • У розділі «Стендові доповіді» розміщено додаткові відео виступів тих учасників, які подавали тези
 • Сертифікат на 10 балів БПР Ви зможете завантажити по завершенню останньої трансляції Конгресу
 • Перевірте коректність введених Прізвища / Ім’я / По батькові, вказаних при реєстрації – саме вони будуть зазначатися у іменному сертифікаті
 • Записи всіх доповідей будуть доступні в особистому кабінеті протягом 14 днів після завершення Конгресу
 • Згодом ми їх додамо у наш YouTube-канал (слідкуйте за новинами на сайті)

7fc3384a0f574b28898aa9a726fe273d.jpgЗапросіть Ваших колег долучитися до однієї з наймасштабніших наукових подій в медичному співтоваристві України цього року!

З усіх питань телефонуйте на гарячу лінію: 0800400405 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні)

Організатор IV-го Міжнародного конгресу з інфузійної терапії – Державна установа «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України».

* Логін та пароль до особистого кабінету були надіслані Вам на e-mail адресу, вказану при реєстрації. Лист з доступом може потрапити у папку «Спам». Логіном є номер мобільного телефону, який було зазначено при реєстрації.

Для відновлення паролю на сторінці авторизації натисніть «Забули пароль?», або зайдіть у чат-бот Конгресу та натисніть кнопку «Сброс пароля».