5 червня пройде шостий вебінар "Когніції та депресії" з циклу "Синаптичний сплеск" від Школи когнітивних порушень

Сьогодні добре відомо, що поєднання когнітивних і депресивних розладів відбувається досить часто. До 50% усіх клінічних випадків депресій супроводжується порушеннями з боку когнітивної сфери. У разі депресії найбільше страждають короткострокова пам’ять, орієнтація, здатність до навчання. Нині спостерігається різке збільшення частоти депресивних розладів у глобальній популяції, зокрема за минулий рік вона зросла в 7 разів🤔

👉 Запрошуємо вас на шостий блок з циклу Школи когнітивних порушень "Синаптичний сплеск", який присвячений проблемі депресії.

Вебінар відбудеться 5 червня 2023 року о 16:00. 

⭐️ Професор Орос Михайло Михайлович, провідний експерт в галузі неврології та нейронауки, проведе шостий вебінар на тему "Когніції та депресії". В рамках цього блоку ви дізнаєтеся про взаємозв’язок депресивних і когнітивних розладів, який сьогодні є пріоритетним питанням у сучасній психіатрії та неврології.

Загалом в рамках циклу онлайн-вебінарів буде проведено 7 блоків навчання, які допоможуть вам розширити свої знання та практичні навички у цій області. За кожен вебінар лікар-учасник отримає сертифікат на 10 балів БПР відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446. Для отримання сертифікату потрібно буде пройти коротке тестування в кінці вебінару.

Окрім того, під час заходу буде можливість поспілкуватися з професором та поставити йому запитання. Професор Орос на клінічних випадках буде розкривати тему та надавати практичні поради.

💙💛 Участь у вебінарі безоплатна, проте кількість глядачів обмежена (1000 учасників). 

Не пропустіть цю унікальну можливість покращити свої знання та навички у сфері когнітивних порушень.

Зареєструйтесь на вебінар з циклу "Синаптичний сплеск" вже сьогодні! 🔥

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

* Трансляція відбуватиметься через платформу Zoom. Для зручного перегляду онлайн-вебінару Ви можете встановити на свій гаджет програму Zoom (це дасть можливість задавати питання спікеру через чат або мікрофон) або дивитися трансляцію через браузер. 

Умови отримання сертифікату❗ 

  1. Для отримання сертифіката учасника необхідно обов’язково зареєструватися і перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються у день заходу. 
  2. Сертифікат дає право на нарахування 10 балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446. 
  3. Посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓ 

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! 

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍