8 січня пройде четвертий майстер-клас "Генетика інсульту" від Школи інсультології "Інсульт від А до Я"

🧬Генетика в сучасному світі відкриває перед нами завісу таємниць нашого здоров'я, дозволяючи розуміти, як генетичні фактори впливають на розвиток різних захворювань.

🧠Розкриття генетичних аспектів інсульту не лише допомагає у розумінні причин та механізмів розвитку, але й відкриває можливості для персоналізованого підходу до профілактики та лікування, спрямованого на мінімізацію наслідків інвалідизації у пацієнтів.

👉 Запрошуємо вас на четвертий блок з циклу Школи інсультології "Інсульт від А до Я", де ми обговоримо:

  • спадковість генетичних варіацій, які підвищують ризик розвитку інсульту;
  • гени та реакцію на ліки;
  • генетичні маркери, які провокують різні типи інсультів🧠

Захід відбудеться 8 січня 2024 року (понеділок) о 16:00.

⭐️ Професор Орос Михайло Михайлович, провідний експерт у галузі неврології та нейронауки, проведе майстер-клас на тему "Генетика інсульту (ішемічний каскад, ендотеліальна дисфункція, нейрональна передача, гіпоперфузія тканин ГМ)".

Загалом в рамках циклу майстер-класів проведено вже 3 з 8 блоків навчання, які допоможуть Вам розширити свої знання та практичні навички у цій області. За кожен захід лікар-учасник отримає сертифікат на 10 балів БПР.

❗Окрім того, в рамках заходу буде можливість поспілкуватися з професором та поставити йому запитання. Професор Орос М.М. на клінічних випадках буде розкривати тему та надавати практичні поради.

💙💛 Участь у майстер-класі безоплатна! 

Не пропустіть цю унікальну можливість покращити свої знання та навички у сфері практичної неврології. Зареєструйтесь на захід з циклу "Інсульт від А до Я" вже сьогодні! 🔥

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Обов’язкові умови отримання сертифікату*❗

  1. Необхідно зареєструватися на захід (в т.ч. по швидкій реєстрації), вказавши Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою.
  2. У день заходу перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються в той же день.
  3. Пройти тестування. Посилання на тест надається під час заходу та додатково надсилається на e-mail адресу учасникам, які долучились до онлайн-трансляції. Прохідний рівень – не менше 85 балів.
  4. Після опрацювання результатів тестування посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

* Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446.

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓ 

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! 

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍