25 січня пройде п’ятий майстер-клас "Інсульт та доказова медицина. Лікуємо вчасно та сучасно" від Школи інсультології "Інсульт від А до Я"

💪 Доказова медицина в 🧠інсультології відіграє ❗критично важливу роль, оскільки вона дозволяє забезпечити найбільш ефективне та безпечне лікування пацієнтів з ішемічним інсультом. Ось деякі ключові аспекти, для чого доказова медицина є невід’ємним елементом в інсультології:

➡️Оптимізація лікування: нові дослідження спрямовані на розробку препаратів, які можуть захистити мозок під час інсульту, зменшуючи розмір пошкоджень та покращуючи результати лікування. 

➡️Персоналізований підхід: враховуючи індивідуальні особливості пацієнта (наприклад, вік, стать, наявність супутніх захворювань), доказова медицина допомагає підібрати найбільш ефективний підхід лікування.

➡️Оновлення клінічних рекомендацій: доказова медицина постійно вносить нові дані, що дозволяє оновлювати клінічні рекомендації та підходи до лікування інсульту, забезпечуючи використання найновіших терапій.

➡️Зниження медичних помилок: впровадження доказових практик зменшує ймовірність помилок у лікуванні, оскільки рішення приймаються на основі перевіреної та надійної інформації.

➡️Оцінка ефективності лікування: доказова медицина дозволяє систематично оцінювати результати лікування інсульту, що сприяє постійному покращенню медичного догляду та лікувальних стратегій.

👉 Запрошуємо вас на п’ятий блок з циклу Школи інсультології "Інсульт від А до Я", де ми обговоримо новинки в світі доказової інсультології 🧠

✔️Захід відбудеться 25 січня 2024 року (четвер) о 16:00.

⭐️ К.м.н. Лебединець Дмитро Володимирович, член робочих груп МОЗ та НСЗУ, член правління ГО "Українське товариство інсультної медицини", керівник інсультного центру клінічної лікарні "Феофанія", провідний експерт у галузі інсультології, проведе п’ятий майстер-клас на тему "Інсульт та доказова медицина. Лікуємо вчасно та сучасно". 

Загалом в рамках циклу майстер-класів проведено вже 4 з 8 блоків навчання, які допоможуть Вам розширити свої знання та практичні навички у цій області. За кожен захід лікар-учасник отримає сертифікат на 10 балів БПР.

❗Окрім того, в рамках заходу буде можливість поспілкуватися зі спікером та поставити йому запитання. К.м.н. Лебединець Д.В. на клінічних випадках буде розкривати тему та надавати практичні поради.

💙💛 Участь у майстер-класі безоплатна! 

Не пропустіть цю унікальну можливість покращити свої знання та навички у сфері практичної неврології. Зареєструйтесь на захід з циклу "Інсульт від А до Я" вже сьогодні! 🔥

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Обов’язкові умови отримання сертифікату*❗

  1. Необхідно зареєструватися на захід (в т.ч. по швидкій реєстрації), вказавши Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою.
  2. У день заходу перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються в той же день.
  3. Пройти тестування. Посилання на тест надається під час заходу та додатково надсилається на e-mail адресу учасникам, які долучились до онлайн-трансляції. Прохідний рівень – не менше 85 балів.
  4. Після опрацювання результатів тестування посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

* Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446.

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓ 

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! 

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍