Фахівці секції анестезіологів розкажуть про відновлення пацієнтів після оперативних втручань

12 та 13 жовтня на IV Міжнародному Конгресі з інфузійної терапії відбудуться лекції провідних анестезіологів. 

11 доповідачів вже підтвердили свою участь. У день відкриття конгресу о 12:00 спеціально запрошений гість з Данії – професор Генріх Келет, поділиться власною концепцією швидкого відновлення пацієнтів після оперативних втручань (ERAS) та мультимодальної анельгезії

12 жовтня експерти зупиняться на темах: 

  • Допомога при порушеннях серцево-судинної системи;
  • Знеболення; 
  • Седація;
  • Вентиляційна підтримка.

13 жовтня анестезіологи обговорять особливості інфузійної терапії у хворих терапевтичного профілю в період пандемії COVID-19, а також інфузійну терапію травматичного шоку та опікового сепсису. У блоці акушерської анестезіології фахівці розкажуть про седацію, акушерські крововтрати, пріоритети у виборі інфузійних розчинів. 

Зареєструватися

Закриватимуть секцію анестезіологів вітчизняні спеціалісти блоком антибактеріальної терапії. Під час якого відбудеться обговорення протимікробної терапії пневмоній у пацієнтів з коронавірусною хворобою та антибактеріальної терапії при гнійно-некротичних ускладненнях цукрового діабету.

Як повідомлялося раніше, у роботі Конгресу будуть представлені презентації та дискусії, у яких візьмуть участь відомі вчені України та зарубіжних країн, зокрема, Великобританії, Швейцарії, Данії, Бельгії, Франції, Німеччини, Швеції, Словаччини.

Долучайтеся до нашої фейсбук-спільноти!