Дякуємо за участь у IV Міжнародному конгресі з інфузійної терапії!

Шановні учасники 4-го Міжнародного конгресу з інфузійної терапії! Організаційний комітет щиро вдячний всім, хто був з нами 12 і 13 жовтня! Сподіваємося, Ви отримали для себе багато корисного!

Ділимося з Вами ключовою інформацією за результатами Конгресу.

РЕЗОЛЮЦІЯ

13 жовтня на офіційному закритті Конгресу була прийнята резолюція. З текстом її можете ознайомитися за посиланням.

ВІДЕО-ЗАПИСИ ДОПОВІДЕЙ

Якщо Ви не змогли бути присутніми в онлайні 12 і 13 жовтня, або пропустили цікаву Вам доповідь, – в особистому кабінеті записи доповідей будуть доступні ще 2 тижні (до 28 жовтня включно). Ви зможете переглянути їх у будь-який зручний для Вас час.

Після 28 жовтня відео будуть додані на Ютуб-канал Конгресу. Не хочете пропустити? Підписуйтесь!

СЕРТИФІКАТИ

З 14 жовтня всі учасники без доповіді (слухачі) вже можуть завантажити сертифікат в особистому кабінеті або відправити його собі на e-mail.

Для отримання сертифікатів доповідачам тематичних секцій та доповідачам зі стендовими та усними доповідями, необхідно звернутися в Оргкомітет Конгресу (див. сторінку «Контакти»).

РЕЗУЛЬТАТИ ВІКТОРИН

Результати всіх вікторин із зазначенням переможців будуть опубліковані в розділі «Новини» після 16 жовтня. Слідкуйте за новинами.

Представники партнерів Конгресу зв’яжуться з усіма переможцями вікторин для передачі призів.

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ДОПОВІДАЧІВ

Протягом двох днів по доповідям 9 секцій було отримано сотні питань. Ми не розраховували на таку велику кількість, але дуже раді. Тому нам потрібно більше часу щоб їх опрацювати і отримати у доповідачів відповіді на питання.

Всі питання з відповідями по кожній секції будуть опубліковані в розділі «Новини» починаючи з 19 жовтня. Слідкуйте за новинами.