8 травня пройде четвертий вебінар "Цукровий діабет та когнітивні порушення" з циклу "Синаптичний сплеск" від Школи когнітивних порушень

З огляду на патогенетичну обґрунтованість і доведеність когнітивних порушень при цукровому діабеті, зумовлених не тільки функціональними, а й структурними змінами мозку, постає питання: які опції можуть бути використані для мінімізації когнітивного дефіциту та чи може контроль ЦД їм запобігти?🤔

👉 Запрошуємо вас на четвертий блок з циклу Школи когнітивних порушень "Синаптичний сплеск", який присвячений проблемі цукрового діабету та когнітивних порушень. Вебінар відбудеться 8 травня 2023 року о 16:00. 

⭐️ Професор Орос Михайло Михайлович, провідний експерт в галузі неврології та нейронауки, проведе четвертий блок вебінару на тему "Цукровий діабет та когнітивні порушення". В рамках цього блоку ви дізнаєтеся про те, наскільки важливим є контроль цукрового діабету в збереженні когнітивних функцій та запобіганню розвитку когнітивного дефіциту.

Загалом в рамках циклу онлайн-вебінарів буде проведено 7 блоків навчання, які допоможуть вам розширити свої знання та практичні навички у цій області. За кожен вебінар лікар-учасник отримає сертифікат на 10 балів БПР відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446. Для отримання сертифікату потрібно буде пройти коротке тестування в кінці вебінару.

Окрім того, в рамках вебінару буде можливість поспілкуватися з професором та поставити йому запитання. Професор Орос на клінічних випадках буде розкривати тему та надавати практичні поради.

💙💛 Участь у вебінарі безоплатна, проте кількість глядачів обмежена (1000 учасників). 

Не пропустіть цю унікальну можливість покращити свої знання та навички у сфері когнітивних порушень. Зареєструйтесь на вебінар з циклу "Синаптичний сплеск" вже сьогодні! 🔥

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Зверніть увагу! Щоб отримати сертифікат, під час реєстрації (в т.ч. по швидкій реєстрації) слід обов’язково вказувати Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою!

* Трансляція відбуватиметься через платформу Zoom. Для зручного перегляду онлайн-вебінару Ви можете встановити на свій гаджет програму Zoom (це дасть можливість задавати питання спікеру через чат або мікрофон) або дивитися трансляцію через браузер. 

Умови отримання сертифікату❗ 

  1. Для отримання сертифіката учасника необхідно обов’язково зареєструватися і перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються у день заходу. 
  2. Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446. 
  3. Посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓ 

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! 

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍