27 лютого - онлайн майстер-клас "Хронічна ниркова недостатність: контроль ускладнень"
26-01-2025
![](/storage/1728/NephroCare-Learn-27.02.2025_NEWS_1200-%D1%85-700.jpg)
📢 Раді анонсувати майстер-клас №4 «Хронічна ниркова недостатність: контроль ускладнень», котрий акцентує увагу на основних ускладненнях нирково-замісної терапії.
📚 Програма заходу передбачає розгляд наступних тем:
- ✅ Безперервна нирково-замісна терапія: Кому, Коли, Чому та Як.
- ✅ Ускладнення діалізного етапу лікування пацієнтів з ХНН: анемія, мінерально-кісткові порушення, порушення нутрітивного статусу. Лікувальна тактика.
- ✅ Ускладнення судинного доступу та методи корекції.
- ✅ Підсумки переваг та недоліків кожного з методів Нирково-замісної терапії.
Модератор майстер-класу № 4 – Шимова Анна Юріївна, заступник директора КНП Київського міського центру нефрології та діалізу, кандидат медичних наук, лікар-нефролог відділення госпітальної нефрології з багаторічним досвідом.
Майстер-клас надає можливість отримати сертифікат* 10 балів БПР для лікарських спеціальностей:
- ➡️ Дитяча нефрологія;
- ➡️ Нефрологів;
- ➡️ Сімейних лікарів;
- ➡️ Терапевтів.
Зберігайте дату 👉 27 лютого 2025 року (четвер).
Час проведення: з 16:00 до 18:00.
Онлайн-формат (YouTube).
❗Окрім того, в рамках заходу буде можливість поспілкуватися із спікерами та поставити їм запитання в режимі прямої трансляції.
💙💛 Участь безоплатна!
Новий рік – новий простір для Вашого розвитку разом з проєктом NephroCare Learn.
Про NephroCare Learn
📗 NephroCare Learn – це освітній проєкт майстер-класів, де провідні фахівці України в галузі нефрології та терапії актуалізують сучасні підходи до управління хронічною хворобою нирок (ХХН), поділяться експертними стратегіями лікування ХХН.
📗 NephroCare Learn – проєкт, що має на меті об’єднати знання, досвід, зусилля сімейних лікарів та нефрологів, сприяючи обміну досвідом та впровадженню найкращих практик у лікуванні хвороб нирок.
🌍 Нирково-замісна терапія (НЗТ) залишається невід’ємною частиною комплексного лікування ХХН, адже саме вона рятує життя. Однак для того, щоб обрати оптимальний метод НЗТ, команда лікарів та кожен пацієнт повинні мати доступ до інформації про усі наявні варіанти лікування, розуміти їхні особливості, переваги та майбутні виклики.
🌍 За даними останніх досліджень, у світі понад 850 мільйонів людей страждають на ХХН, що становить близько 9,5% населення. У Східній і Центральній Європі цей показник ще вищий – 12,8%. Крім того, очікується, що кількість хворих, які потребуватимуть замісної ниркової терапії, досягне 5,4 мільйона осіб до 2030 року. Ці цифри підкреслюють масштаб проблеми та необхідність глибшого розуміння специфіки кожного методу НЗТ.
🌍 25% країн (із 161 опитаних країн, котрі взяли участь у дослідженні поширеності ХХН в 2024 році) мають національну стратегію щодо ХХН, а 48% визнають ХХН пріоритетом охорони здоров’я. Це свідчить про недостатню інтеграцію питань ниркових захворювань у загальні програми громадського здоров’я та потребує посилення уваги.
📚 Особливо важливо розширювати знання про різні модальності НЗТ, адже від цього залежить якість і тривалість життя мільйонів людей. Правильна підготовка та навчання пацієнта – запорука ефективного лікування та кращого майбутнього для тих, чиє життя залежить від нирково-замісної терапії.
📚 Тому наш освітній проєкт NephroCare Learn продовжує вдосконалювати професійні знання усіх учасників мультидисциплінарної команди, котра опікується пацієнтом з ХХН.
👉 Загалом в рамках проєкту майстер-класів NephroCare Learn передбачено 4 майстер-класи, які присвячені детальному вивченню усіх ланок управління ХХН, починаючи від постановки діагнозу і закінчуючи методами НЗТ.
👉 Нагадуємо:
Майстер-клас №1 «Хронічна хвороба нирок. Глобальна епідемія XXI сторіччя», що відбувся 4 вересня 2024 року, був присвячений глобальному контексту розуміння нозології «Хронічна хвороба нирок», класифікації та оцінці функціонального стану нирок, факторам ризику.
Запис майстер-класу №1:
Майстер-клас №2 «Пацієнт з хронічною хворобою нирок: маршрут від сімейного лікаря до нефролога», що відбувся 16 жовтня 2024 року, висвітлив етапи ефективної взаємодії сімейного лікаря та нефролога в побудові комплексної програми лікування Хронічної хвороби нирок від початкової стадії захворювання та до термінальних стадій.
Запис майстер-класу №2:
Майстер-клас №3 «Нирково-замісна терапія: варіанти та вибір», що відбувся 11 грудня 2024 року, представив найактуальнішу інформацію про методи нирково-замісної терапії та доступ пацієнтів з ХХН до лікування.
Запис майстер-класу №3:
UPDATE свої знання в нефрології з NephroCare Learn!
Обов’язкові умови отримання сертифікату*❗
1. Необхідно зареєструватися на захід (в т.ч. по швидкій реєстрації), вказавши Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою.
2. При реєстрації слід зазначати свої особисті дані – унікальні номер мобільного телефону та e-mail адресу (заборонено реєструватися декільком слухачам на один e-mail/телефон), дату народження, освіту, місце роботи та займану посаду.
3. Бути лікарем тієї спеціальності для якої проводиться захід.
4. У день заходу перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються заздалегідь в той же день (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції").
5. Пройти тестування в той же день та час, коли проводиться захід, в рамках його програми.
6. ❗Посилання на тести надсилається на e-mail адресу та Viber учасникам, які долучились до онлайн-трансляції та є лікарями тієї спеціальності, для якої проводиться захід. Прохідний рівень – не менше 80 балів.
7. За результатами тестування Ви можете одразу завантажити сертифікат з сторінки тестування або отримати сертифікат на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції").
8. Сертифікати з балами видаються лише тим лікарям, які обіймають посаду "Лікар-спеціаліст". Сертифікати не видаються:
- молодшому медичному персоналу
- лікарям, спеціальності яких не зазначені в переліку під час реєстрації заходу БПР
- науковим співробітникам
- викладачам
- доцентам
- інтернам
- аспірантам
9. Інформація про результати тестувань подається у вигляді звіту для Центру тестування, у такому форматі:
- ПІБ
- дата народження
- електронна адреса
- освіта
- місце роботи
- найменування займаної посади
- результати тестувань
Офіційні джерела:
- Положення про систему безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 725.
- Порядок функціонування електронної системи забезпечення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я
- Наказ МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446 (атестація лікарів)
* Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446.
Телефон для довідок: 0800-400-405 (робочі години ПН - ПТ з 09:00 до 18:00)
❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини.
Реєструвалися на наші заходи раніше❓
Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!