27 березня пройде перший вебінар "Когніції: що це таке?" з циклу "Синаптичний сплеск" від Школи когнітивних порушень

Когнітивні порушення є однією з найбільш актуальних проблем в сучасній медицині. 🤔

👉 Запрошуємо вас на перший блок з циклу школи когнітивних порушень "Синаптичний сплеск", який присвячений проблемі когніцій та їх впливу на життя людини. Вебінар відбудеться 27 березня 2023 року о 16:00.

⭐️ Професор Орос Михайло Михайлович, провідний експерт в галузі неврології та нейронауки, проведе перший блок циклу вебінарів, який буде присвячений темі "Когніції: що це таке?". В рамках цього блоку ви дізнаєтеся про основні аспекти когнітивних порушень та їх вплив на пацієнтів.

Загалом, в рамках циклу онлайн-вебінарів буде проведено 7 блоків навчання, які допоможуть вам розширити свої знання та практичні навички у цій області. За кожен вебінар лікар-учасник отримає сертифікат на 10 балів БПР відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446.

Окрім того, в рамках вебінару буде можливість поспілкуватися з професором та поставити йому запитання. Професор Орос на клінічних випадках буде розкривати тему та надавати практичні поради.

💙💛Участь у вебінарі безоплатна, проте кількість глядачів обмежена (1000 учасників).

Не пропустіть цю унікальну можливість покращити свої знання та навички у сфері когнітивних порушень. Зареєструйтесь на вебінар "Синаптичний сплеск" вже сьогодні! 🔥

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

* Трансляція відбуватиметься через платформу Zoom. Для зручного перегляду онлайн-вебінару Ви можете встановити на свій гаджет програму Zoom (це дасть можливість задавати питання спікеру через чат або мікрофон) або дивитися трансляцію через браузер.

Умови отримання сертифікату❗

  1. Для отримання сертифіката учасника необхідно обов’язково зареєструватися і перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються у день заходу. 
  2. Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446. 
  3. Посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍