12 червня – онлайн майстер-клас “Хірургія пошкоджень: стратегія успішного відновлення”

Сучасні реалії потребують рішучих кроків. Одним з таких кроків в сфері охорони здоров`я є створення нової організації "Всеукраїнська асоціація хірургія пошкоджень та реабілітація". Мета – запровадити професію "Хірург пошкоджень/Хірург політравми" та створити єдину систему "Центрів травми". 

☝ Хірургія пошкоджень включає множинні та часто загрозливі для життя ушкодження. На сьогодні, особливо в умовах військового стану, є однією з найбільших викликів у сучасній медицині. Висока інтенсивність обстрілів з боку агресора, дорожньо-транспортні пригоди, та інші нещасні випадки призводять до значної кількості пацієнтів, які потребують негайної, комплексної та висококваліфікованої медичної допомоги.

🏨Важливим аспектом хірургії пошкоджень є сумісна робота мультидисциплінарної команди, яка вимагає участі хірургів, травматологів, анестезіологів та багатьох інших фахівців. Злагоджена робота цієї команди, ефективна комунікація та взаємодія є ключовими для успішного лікування таких пацієнтів.

Інформації на цю тематику поки що небагато, проте на нашому заході Ви зможете дізнатись більше про хірургію пошкодження із першоджерел, від головуючих "Всеукраїнської організації хірургія пошкоджень та реабілітація".

📌 12 червня відбудеться онлайн майстер-клас “Хірургія пошкоджень: стратегія успішного відновлення”.

У першому блоці Ви маєте можливість вперше почути про сформовану організацію та потенційну нову спеціальність “хірург пошкоджень”:

🔷 Актуальність нової спеціалізації “хірург пошкоджень”

🔷 Проблематика лікування пацієнтів з множинними ураженнями кінцівок

🔷Шляхи уникнення ускладнень при лікуванні пацієнтів в хірургії пошкоджень

За І-ий блок, після успішного проходження тестування, Ви отримаєте сертифікат на 10 балів БПР*.

У другому блоці (сателітна секція) Ви дізнаєтеся більше про роль інфузійної терапії у лікуванні та відновленні тяжких пацієнтів з політравмою, а саме:

🔷 Анестезіологічну підтримку пацієнтів в перед- та інтраопераційний період

🔷 Рідинне навантаження та розвантаження пацієнтів з тяжкою політравмою в умовах ВІТ

🔷 Особливості ведення пацієнтів з закритими ураженнями органів черевної порожнини 

За даний блок бали БПР не нараховуються.

🎓 ПРОГРАМА:

Відкриття конференції

І-ий БЛОК

Хірургія пошкоджень - актуальність нової спеціальності

 • Деркач Роман Володимирович 
 • к.мед.наук, віце-президент “Всеукраїнської організації хірургія пошкоджень та реабілітація”, головний лікар ДУ "ІТО НАМН України", Заслужений лікар України, лікар-травматолог

Проблематика лікування пацієнтів з множинними ураженнями кінцівок

 • Анкін Микола Львович 
 • д.мед.наук, професор, президент “Всеукраїнської організації хірургія пошкоджень та реабілітація”, завідувач кафедри ортопедії та травматології “Національного університету охорони здоров`я України ім. П.Л. Шупика”, лікар-травматолог

Як уникнути ускладнень при лікування пацієнтів в хірургії пошкоджень

 • Ладика Вікторія Олександрівна 
 • к.мед.наук, доцент кафедри ортопедії та травматології “національного університету охорони здоров`я України ім. П.Л. Шупика”, лікарка-травматолог

ІІ-ий БЛОК (сателітна секція)

Перед- та інтраопераційна підтримка пацієнтів в хірургії пошкоджень

 • Лісний Іван Іванович 
 • д.мед.н., професор, завідувач науково-дослідного відділення анестезіології та інтенсивної терапії Національного інституту раку

Рідинне навантаження та розвантаження пацієнтів з політравмою в умовах ВІТ

 • Дзюба Дмитро Олександрович 
 • д.мед.наук, професор, експерт клініко-експертної комісії з питань анестезіології та інтенсивної терапії МОЗ України, завідуючий відділення анестезіології, інтенсивної терапії екстракорпоральної детоксикації, лікар-анестезіолог

Особливості ведення пацієнтів з закритими ушкодженнями органів черевної порожнини в умовах хірургічного стаціонару

 • Іванчов Павло Васильович 
 • д.мед.наук, професор, завідувач кафедри хірургії №3 національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Заслужений лікар України, лікар-хірург

Панельна дискусія

Розіграш призів. Закриття конференції. Резолюція

🎁 Серед зареєстрованих учасників буде визначено 20 переможців, з яких 5 отримають універсальні сертифікати, а 15 – комплект з 6 пляшок води РеО. 

50 переможців буде обрано за допомогою програми random.org та озвучено в ефірі трансляції. Комплект з 6 пляшок води РеО буде безоплатно відправлено на відділення Нової пошти. Універсальні сертифікати буде відправлено на Вашу електронну пошту. Для уточнення цієї інформації з переможцями протягом 10 днів після майстер-класу зв’яжуться співробітники Юрія-Фарм – партнера заходу.

Зареєструватись на майстер-клас

Обов’язкові умови отримання сертифікату*❗

 1. Необхідно зареєструватися на захід (в т.ч. по швидкій реєстрації), вказавши Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою.
 2. При реєстрації слід вказувати свої особисті, унікальні номер мобільного телефону та e-mail адресу (заборонено реєструватися декільком слухачам на один e-mail/телефон).
 3. У день заходу перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються в той же день.
 4. Пройти тестування під час трансляції. Посилання на тест надається під час заходу та додатково надсилається на e-mail адресу учасникам, які долучились до онлайн-трансляції. Прохідний рівень – не менше 85 балів.
 5. Після опрацювання результатів тестування посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції").

* Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446.

Переглянути або завантажити програму в PDF

Телефон для довідок: 0800-400-405 (робочі години ПН - ПТ з 09:00 до 18:00) 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!