11 березня пройде 7-й майстер-клас "Постінсультна реабілітація" від Школи інсультології "Інсульт від А до Я"

✔️ Модерні підходи до постінсультної реабілітації значно прогресують у світі неврології. Ця тема набуває особливої ваги внаслідок зростаючої кількості випадків інсульту, що акцентує увагу на необхідності ефективних реабілітаційних програм, які в себе включають вплив на основні наслідки після інсульту ⬇️

 • ➡️Вирішення проблеми постінсультної депресії
 • ➡️Вирішення проблеми афазії
 • ➡️Вирішення проблеми дисфагії
 • ➡️Вирішення порушення опорно-рухового апарату

Якісна медикаментозна постінсультна реабілітація є ключовим кроком у довгому процесі відновлення, адже спрямована на⬇️

 • ❗поліпшення кровообігу в мозку
 • ❗захист та регенерацію нервових клітин
 • ❗відновлення мовленнєвих та когнітивних функцій
 • ❗профілактику повторного інсульту
 • ❗покращення рухових навичок

👉 Запрошуємо вас на сьомий блок з циклу Школи інсультології "Інсульт від А до Я", де ми обговоримо ефективну медикаментозну реабілітацію після інсульту 🧠

✔️ Захід відбудеться 11 березня 2024 року (понеділок) о 16:00.

⭐️ Професор Орос Михайло Михайлович, провідний експерт у галузі неврології та нейронауки, проведе сьомий майстер-клас на тему "Постінсультна реабілітація: депресія, афазія, дисфагія, порушення опорно-рухового апарату". 

Загалом в рамках циклу майстер-класів проведено вже 6 з 8 блоків навчання, які допоможуть вам розширити свої знання та практичні навички у цій області. За кожен захід лікар-учасник отримає сертифікат на 10 балів БПР.

❗Окрім того, в рамках заходу буде можливість поспілкуватися зі спікером та поставити йому запитання. Проф. Орос Михайло Михайлович на клінічних випадках буде розкривати тему та надавати практичні поради.

💙💛 Участь у майстер-класі безоплатна! 

Не пропустіть цю унікальну можливість покращити свої знання та навички у сфері практичної неврології. Зареєструйтесь на захід з циклу "Інсульт від А до Я" вже сьогодні! 🔥

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Обов’язкові умови отримання сертифікату❗ 

 1. Необхідно зареєструватися на захід (в т.ч. по швидкій реєстрації). 
 2. При реєстрації слід вказувати СВОЇ ОСОБИСТІ ДАНІ, УНІКАЛЬНИЙ НОМЕР МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ ТА E-MAIL АДРЕСУ (заборонено реєструватися декільком слухачам на один e-mail/телефон). 
 3. У день заходу перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються в той же день. 
 4. ПРОЙТИ ТЕСТУВАННЯ! Посилання на тест надсилається на e-mail адресу учасникам, які долучились до онлайн-трансляції. Тестування буде надіслано одразу після завершення трансляції. ВАЖЛИВО! Тестування потрібно пройти протягом 30 хв після отриманого повідомлення. ЯКЩО не пройти тести в цих часових рамках, тоді сертифікати не буде надіслано. Прохідний рівень – не менше 80 балів. 
 5. Після опрацювання результатів тестування посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції").

* Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446.

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓ 

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії! 

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍