10 квітня пройде другий вебінар "Когнітивні порушення та когнітивні спотворення" з циклу "Синаптичний сплеск" від Школи когнітивних порушень

Людина часто створює свою "суб'єктивну соціальну реальність" на основі власного сприйняття даних зовнішнього світу. Побудована соціальна реальність, а не реальні зовнішні дані, може диктувати поведінку людини в соціальному світі, іноді призводячи до спотворення сприйняття, неточного судження, нелогічної інтерпретації, або того, що в широкому сенсі називається "ірраціональністю". 

Чи є це проявом когнітивних порушень?🤔

👉 Запрошуємо вас на другий блок з циклу школи когнітивних порушень "Синаптичний сплеск", який присвячений когнітивним порушенням та когнітивним спотворенням. Вебінар відбудеться 10 квітня 2023 року о 16:00.

⭐️ Професор Орос Михайло Михайлович, провідний експерт в галузі неврології та нейронауки, проведе другий блок з циклу вебінарів, присвячений темі "Когнітивні порушення та когнітивні спотворення". В рамках цього блоку ви дізнаєтеся наскільки когнітивні спотворення мають ефективні практичні наслідки для окремих галузей, зокрема клінічного діагностування.

Загалом, в рамках циклу онлайн-вебінарів буде проведено 7 блоків навчання, які допоможуть вам розширити свої знання та практичні навички у цій області. За кожен вебінар лікар-учасник отримає сертифікат на 10 балів БПР відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446.

Окрім того, в рамках вебінару буде можливість поспілкуватися з професором та поставити йому запитання. Професор Орос на клінічних випадках буде розкривати тему та надавати практичні поради.

💙💛 Участь у вебінарі безоплатна, проте кількість глядачів обмежена (1000 учасників). 

Не пропустіть цю унікальну можливість покращити свої знання та навички у сфері когнітивних порушень. Зареєструйтесь на вебінар серії "Синаптичний сплеск" вже сьогодні! 🔥

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

* Трансляція відбуватиметься через платформу Zoom. Для зручного перегляду онлайн-вебінару Ви можете встановити на свій гаджет програму Zoom (це дасть можливість задавати питання спікеру через чат або мікрофон) або дивитися трансляцію через браузер.

Умови отримання сертифікату❗

  1. Для отримання сертифіката учасника необхідно обов’язково зареєструватися і перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються у день заходу. 
  2. Сертифікат дає право на нарахування 10 балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446. 
  3. Посилання для завантаження сертифікату надсилається на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції"). 

❗ Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини. 

Реєструвалися на наші заходи раніше❓

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". ✔ Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!

ℹ️ Інформаційний партнер платформи "Міжнародний конгрес з інфузійної терапії" ➡ телеграм-канал для лікарів "Журнал Гіппократенка" 🏥. Долучайтесь 👍